Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik
Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası
Gizlilik

Bu gizlilik ilkeleri MOREPLUS EĞİTİM SAĞLIK VE DANIŞMANLIK TİCARET LTD.ŞTİ. tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler talkenglishnow.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılacaktır. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi ……gibi) ve istatiksel bilgilerini (yaş, cinsiyet ….gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. iletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. istatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.
Sitemizin sipariş formunda kullanıcılarımız, kredi kartı ile ödeme yapacaklar ise kredi kartı bilgilerini (kart sahibinin adı-soyadı, kart numarası, son kullanma tarihi, CVV2 numarası) girmelidirler. Bu bilgiler kredi kartının anlaşmalı bankaca onaylanarak ödemenin yapılması için kullanılacaktır. Bu bilgilerin hiçbiri işlem sırasında kaydedilmeyecektir.

Gizlilik
Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- 256 bit RAPID SSL sertifikası aracılığıyla kişiye özel tüm işlemler şifrelenir.
2- Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme sırasında anlaşmalı bankaya iletilir ve ödemenin tamamlanması için kullanılır.
3- Üye bilgileri talkenglishnow.com dışındaki hiçbir kişi\kuruluşla paylaşılmaz.
4- talkenglishnow.com sistemleri firewall, atak önleyici sistemler ve günlük yedekleme işlemleriyle korunmaktadır.
Altyapı hizmeti alınan firma ve veri merkezi: Radore Veri Merkezi Hizmetleri A.Ş.